​​UMRAN ​GIDA VE HİJYEN MAKİNELERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


Yeniköy Mh. 654 Sk. Sanayi Sitesi , F Blok , No:2/2  

Tel: 0242 421 45 60 Döşemealtı / ANTALYA
Email: umranmakine@gmail.com


​​HGT-EC HİJYEN BARİYER ÇİZME FIRÇALAMALI VE LAVABOLU (Taban ve Yan Fırçalama + El Yıkama + Taban Dezenfekte + Çift El Dezenfekte + Turnike)
Tamamı 304 kalite paslanmaz çelik malzemelidir. Mat görünümlüdür. Her iki yönde geçişe uygundur. Giriş ve çıkışta basamaklı ve yüksekliği ayarlanabilir ayaklıdır.
Taban ve Yan Fırçalama :İki yönlü sürekli geçiş sağlayan, sensör kontrollu çalışan 3 adet dikey ve  2 adet yatay motorlu silindirik temizleme fırçalarına su-deterjan karışımı püskürtmek suretiyle bot/çizme tabanı ve yanları yıkama sistemlidir.
El Yıkama İstasyonu : Paslanmaz çelik lavabolu ve sensörlüdür. Lavaboya temas olmaz, önüne gelindiğinde otomatik olarak çalışır. Fotoselli paslanmaz çelik sıvı sabunluk, Z katlı 400'lük kağıt havluluk ve çöp haznesi mevcuttur.
Tabanı Dezenfekte Havuzu : Soğuk su hattına bağlanır, içerisinde dezenfektan ve su karışımı bulunur. 1/2'' su doldurma ve 3/4'' su boşaltma bağlantılıdır. Kıvırcık paspaslıdır.
Çift El Dezenfekte Cihazı ve Turnike Sistemi: Otomatik çalışır. Her iki ele de dezenfektan alımını sağlayan çift hazneli ve çift sensörlü el dezenfektan verici (püskürtme) ve dezenfektan alındığında geçiş sağlayan üç kollu elektrikli turnike sistemlidir.
Su beslemesi:Önerilen basınç: 3 bar. Maksimum sıcaklık: 50°C. Su debisi: 14 l / dk.
Elektrik beslemesi:400V, 50Hz – Güç: 1.350 W.

Ölçüler : 280cm (uzunluk) x 100cm (genişlik) x 170cm (yükseklik)